Комунальний заклад Очеретинський навчально-виховний комплекс Покровського району Донецької області

26 квіт. 2024

Заходи "Чорнобилем постукала у вікна гірка біда..."

З метою вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, пам'яті жертв катастрофи, з нагоди відзначення  38-ї річниці Чорнобильської катастрофи, серед здобувачів освіти  Очеретинського НВК було проведено тематичні заходи:
19 квіт. 2024

Національний портал з імунізації

В Україні функціонує Національний портал з імунізації.
29 бер. 2024

І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Курінь імені Олександра Довженка до проведення гри «Сокіл» («Джура») долучився до I етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
20 лют. 2024

Обласний челендж-пам’яті до Дня Героїв Небесної Сотні «Нас оберігають небеса»

Учні Очеретинського НВК долучилися до обласного челенджу - пам'яті до Дня Героїв Небесної Сотні
17 лют. 2024

"Спортивна родина міцна країна"

Онлайн конкурс серед учнів закладів освіти Донецької області "Спортивна родина міцна країна" в рамках проєкта "ПЛІЧ-О-ПЛІЧ зі спортом" за підтримки президента України.
16 лют. 2024

Проведення класних годин, присвячених Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Звіт щодо проведених заходів присвячених Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав
16 лют. 2024

Загальношкільний квест до Дня Єднання

З нагоди святкування Дня Єднання в Очеретинському НВК учні 1-9 класів разом з вчителями долучилися до квесту "День Єдності України".
14 лют. 2024

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав (Указ Президента України від 11 лютого 2004 року №180/2004).

До Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав пропонуємо здобувачам освіти Очеретинського НВК переглянути історичні факти про ці страшні події.
12 лют. 2024

Фотофлешмоб "Любов до..."

Проєкт "Разом ми - сила"
9 лют. 2024

Урок безпеки

Сьогодні, 9 лютого, для учнів 1-11 класів Очеретинського НВК фахівець Головного управління ДСНС України Донецької області — Мага Аліна Олександрівна провела бесіду дії під час сигналу “Повітряна тривога”, а також дії при артилерійському обстрілі.

Інформування про превентивні заходи щодо

унеможливлення поширення гострої распіраторної хвороби, спричиненої вірусом Covid-2019(коронавірус)