Комунальний заклад Очеретинський навчально-виховний комплекс Покровського району Донецької області

Дистанційне навчання - 2023-2024

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ ТРИВАЄ!!!

З 1 вересня 2023 року розпочалися заняття з використанням технологій дистанційного навчання.

ЛЮБІ НАШІ УЧНІ!

Незалежно від того, де ви знаходитеся,  ПЕДАГОГИ РАЗОМ ІЗ ВАМИ!

Продовжуємо мандрівку до країни Знань! Нехай усі отримані вами знання зіграють свою особливу роль у житті кожного та принесуть тільки користь для ВАС.

МИ - НАЦІЯ РОЗУМНИХ ЛЮДЕЙ !

Ми прагнемо до постійного розвитку й навчаємося здобувати успіхи на цьому шляху !

Усі ми зараз переживаємо складні часи, нам усім доводиться адаптуватися до нових реалій. Дуже важливо нам – учителям-учням-батькам – бути єдиним і трибічно вмотивованими, адже це є запорукою ефективності освітнього процесу, запорукою нашої ПЕРЕМОГИ!

ВИ, наші УЧНІ, - МАЙБУТНЄ НАШОЇ ВІЛЬНОЇ й НЕЗАЛЕЖНОЇ ДЕРЖАВИ!

Мобілізуємо всі свої можливості на здолання перешкод і на успішне засвоєнням навчального матеріалу! ПЕДАГОГИ РАЗОМ ІЗ ВАМИ й завжди підтримають ВАС.

Зустрічаємося на платформі Нові знання за розкладом.

РАЗОМ - МИ СИЛА! МИ - КОМАНДА !!!

МИ — УКРАЇНА! УСЕ БУДЕ ДОБРЕ!!!

У бічному меню сайта ліворуч у розділі "Дистанційне навчання - 2023-2024" Ви зможете знайти свій клас. Потім там же ліворуч у випадаючому переліку під своїм класом зможете обрати навчальні предмети та дізнатися теми уроків, отримати додаткові матеріали, подивитися відеоуроки, виконати тренувальні завдання тощо.